Котирування металобрухту на турецькому ринку просіли до $450-460/т

16.08.2021

Минулого тижня (6 – 13 серпня) ціни на металобрухт просіли на всіх регіональних ринках через тривале ослаблення попиту на арматуру і катанку. Крім того, багато заводів почали скорочувати завантаження виробничих потужностей, що негативно позначається на попиті на металобрухт.

На ринку Туреччини ціни на сировину просіли до $450-460/т CIF за марку HMS 1&2 (80:20). При цьому з кожним днем ​​ціни попиту озвучуються все нижче. Так, після останніх угод великі заводи оголосили готовність закуповувати великі партії за вартістю не вище $445/т CIF. Однак з огляду на збереження високих закупівельних цін на внутрішньому ринку США і Німеччини, такі котирування поки що передчасні і не можуть бути прийняті більшістю постачальників.

На ринку Азії котирування сировини рухаються вниз. Американські постачальники збільшили пропозицію на даному напрямку через невдачі з продажами брухту в Туреччині. У той же час попит на брухт низький через наявність високих залишків у південнокорейських і тайваньських імпортерів. Середня ціна на брухт HMS1 становила $440-450/т CIF порти Південної Кореї.

Найближчим часом експортні котирування металобрухту будуть знижуватися в зв'язку з наявністю високих залишків і слабкий попит на прокат. Також тиснути на ціни буде і збільшення пропозиції з боку експортерів США і ЄС. Однак зниження цін не буде істотним – низькі показники брухтозаготівлі в США і високі ціни на внутрішніх ринках найбільших країн-експортерів обмежать масштаб падіння. Прогнозний діапазон цін на брухт поточного тижня – $450-460/т CIF.

 

Джерело: «Укрпромзовнішекспертиза»


МИ ГОТОВІ
ДО СПІВПРАЦІ
Контакти